amelson.pl

Moda Uroda Zdrowie

moda na lato
Moda

Moda na lato – Propozycje sukienek

Kobiety już teraz powoli rozpoczynają przygotowania do sezonu letniego. Reorganizują swoje garderoby i tworzą w nich wolną przestrzeń na kolejne pary szortów, spódniczek i oczywiście sukienek. A to na tych ostatnich elementach garderoby skoncentruje się moda na lato 2021. Wystąpi w niej tak wiele zróżnicowanych sukienek, że wśród nich każda kobieta na pewno znajdzie dla siebie tę jedną idealną.

moda na lato

Moda na lato – co będzie trendy?

Letnia moda w tym sezonie będzie powrotem dwóch popularnych krojów sukienek. W najnowszych trendach ponownie zagoszczą ultra krótkie miniówki, ale też i kreacje rozkloszowane o średniej długości – tzw. midi. Wyraźnie widać tu, że projektanci zainspirowali się modą z lat siedemdziesiątych. Ponownie zaczęli nawiązywać swoimi wytworami do kultury hippisowskiej, wyciągając z niej przede wszystkim stylistykę boho. W tych zwiewnych i wygodnych spódnicach zakocha się każda współczesna kobieta. Wyglądają przepięknie, a przy tym są znacznie wygodniejsze od sukienek mini, bo zawsze przykrywają te części ciała, które mają zostać przykryte – nie trzeba ich poprawiać i to nawet przy wietrznej pogodzie.

Sukienki trapezowe

Moda na lato jest też powrotem mody na sukienki trapezowe, czyli kroje tworzone głównie z myślą o kobietach chcących ukryć pewne swoje niedoskonałości. Rozszerzająca się suknia efektywnie radzi sobie z chowaniem większego brzuszka, bioder oraz fałdek. Przy okazji podkreśla zgrabne nogi, a czasami też eksponuje dekolt. Suknie trapezowe podobnie jak te midi są bardzo wygodne. Dzięki temu, że nie opinają ciała, nie krępują też ruchów.

zielonyblog.com.pl