amelson.pl

Moda Uroda Zdrowie

czarna sukienka mini
Moda

Czarna sukienka mini – Pomysł na sylwestrową stylizacje

W tę jedną wyjątkową noc w roku wszyscy chcemy wyglądać olśniewająco. Sukienki sylwestrowe z założenia same w sobie muszą być zatem piękne, ale muszą też umiejętnie podkreślać atuty sylwetki i – jeśli istnieje taka potrzeba – maskować jej mankamenty (np. wystające gdzieniegdzie boczki, większe uda albo odznaczający się pod ubraniami brzuszek). Sprawdź na jakie wyjścia pasuje czarna sukienka mini!

Czarna sukienka mini – do klubu czy na bal?

Kreację należy też dopasować do rangi i charakteru wydarzenia. Inaczej należy się ubrać na prawdziwy bal sylwestrowy, a inaczej na komercyjną imprezę organizowaną w klubie. Mała czarna na pewno dobrze sprawdzi się na domówce, podczas gdy już długiej kreacji sięgającej samej ziemi raczej nie wypada założyć na kameralne przyjęcie u znajomych w kawalerce. Taki strój zawsze warto zatem dokładnie przemyśleć. W tym celu najlepiej wyobrazić sobie miejsce planowanej imprezy i zobaczyć, czy dana stylizacja mogłaby się z tym miejscem odpowiednio skomponować.

czarna sukienka mini

W przypadku bali sylwestrowych, przeważnie odbywających się w restauracjach lub hotelowych luksusowych salach, kreacje powinny mieć typowy charakter wieczorowy. Nie mogą być zbyt mocno wycięte i tym samym sensualne. Muszą zachowywać klasę i czystą elegancję. Na pewno bardzo dobrym wyborem będzie czarna sukienka mini. Może być z lejącym się dołem. Takie sukienki na sylwestra wykonuje się ze zwiewnych materiałów, które przepięknie układają się podczas chodzenia. Ogólnie rzecz biorąc takim jedynym uniwersalnym wyborem jest natomiast mała czarna. Ona pasuje i do każdego i do każdej okazji.

malagarderoba.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.