Wczytuję dane...

Historia firmy GORTEKS sięga roku 1956, kiedy to w Białymstoku powstała spółdzielnia pracy „Wzorcowa”. Wraz z upadkiem komunizmu „Wzorcowa” i podobne do niej zakłady były likwidowane, pozostawiając wielu wysoko wykwalifikowanych specjalistów. W roku 1994, korzystając z bogactwa wiedzy i doświadczenia byłych pracowników “Wzorcowej”, Pan Andrzej Szeremeta, syn Dyrektora Produkcji „Wzorcowej”, założył jedną z pierwszych prywatnych firm gorseciarskich w kraju. Po dziś dzień nasza firma jest prowadzona przez jej założyciela, Andrzeja Szeremetę, jego żonę oraz synów, którzy wspólnie tworzą Zarząd spółki. 

Ponad 20 lat doświadczenia w produkcji i dystrybucji bielizny pozwoliło naszemu Zespołowi zdobyć unikalną wiedzę, a także wypracować rozbudowaną gamę produktów i konstrukcji. W naszej ofercie Klienci znajdą szeroki wybór bielizny damskiej, w tym biustonoszy push-up, usztywnianych, półusztywnianych oraz miękkich, fig, stringów, koszulek, gorsetów, pasów do pończoch i akcesoriów. Wieloletnia praktyka pokazała nam jak różne są kobiece biusty i ich potrzeby. To dlatego, nieustannie pracujemy nad nowymi konstrukcjami oraz poszerzaniem gamy rozmiarów. Nasze biustonosze dostępne są w obwodach od 65 do 100, miseczkach od A do J.

Jako firma rodzinna, podchodzimy do każdego produktu indywidualnie dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dokładamy wszelkich starań, aby produkowana przez nas bielizna spełniała oczekiwania najbardziej wymagających Klientek. Siedziba naszej firmy, magazyny oraz szwalnia nadal znajdują się w Białymstoku. Zatrudniamy dziś ponad stu pracowników, posiadamy nowoczesny park maszynowy wyposażony w oprogramowanie do digitalizacji oraz stopniowania form. Bielizna GORTEKS jest produkowana w naszej fabryce w Białymstoku. Wykorzystywane przez nas surowce pochodzą przede wszystkim od renomowanych europejskich producentów.